Szanowni Państwo,

  Kancelaria została założona przez adwokata Marcina Doliasza, absolwenta Uniwersytetu Białostockiego, byłego pracownika Urzędu Skarbowego w Kolnie, oferującego Państwu swoją wiedzę, umiejętności, doświadczenie i pasję, udzielającego pomoc prawną zarówno w sprawach sądowych, jak i pozasądowych, w zakresie całości obowiązującego na terenie Rzeczypospolitej Polskiej prawa z pełnymi uprawnieniami do występowania przed sądem. W ramach prowadzonej Kancelarii stale współpracujemy z adwokatami, radcami prawnymi, komornikami notariuszami a także księgowymi i specjalistami w dziedzinie prawa podatkowego, tworząc zgrany zespół pracujemy nad realizacją celów stawianych przez naszych Klientów.

  Udzielamy pomocy prawnej osobom fizycznym, przedsiębiorcom, w tym spółkom prawa handlowego i organom administracji. Nasza oferta obejmuje stałą obsługę prawną firm oraz jednorazowe porady prawne.

  Kancelaria świadczy doradztwo prawne w zakresie całości obowiązującego w Polsce prawa w tym także wykonuje usługi doradztwa podatkowego, i udziela pomocy w tym zakresie występując przed organami podatkowymi oraz sądami administracyjnymi. Praktyka i doświadczenie nabyte w trakcie wieloletniej współpracy z naszymi Klientami, w tym z przedsiębiorcami i osobami indywidualnymi w trakcie pracy w Urzędzie Skarbowym w Kolnie, aplikacji radcowskiej, wystąpień przed Sądami, organami administracji pozwalają nam świadczyć Państwu kompleksową obsługę prawną, uwzględniającą realia ekonomiczne, podatkowe i praktyki stosowania prawa.

  Świadcząc pomoc prawną, gwarantujemy wszechstronne podejście do Państwa problemów, wątpliwości i zapytań z umiejętnością przełożenia języka prawniczego na język zrozumiały dla przeciętnego obywatela. Udzielając porad staramy się wskazać jakie kroki powinien podjąć nasz Klient, ale zwracamy również uwagę na możliwe ruchy strony przeciwnej, a przede wszystkim staramy się przewidzieć potencjalne stanowisko orzekającego w sprawie Sądu lub prowadzących ją Prokuratury czy organu administracji.

  Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii informatycznych Kancelaria jest w stanie podejmować wszelkie działania prawne jakie są niezbędne do kompleksowego zabezpieczenia interesów naszych Klientów. W niewielkim stopniu angażujemy Klientów w proces obsługi prowadzonych w ich imieniu spraw poprzez umiejętne korzystanie z nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Mamy jednak świadomość tego, że niektóre sprawy nie mogą i nie powinny być omawiane za pośrednictwem maila/telefonu oraz w żadnej formie archiwizowane, utrwalane, przechowywane na jakichkolwiek serwerach, płytach, pendrivach, itp.. W takich przypadkach korzystamy z papieru, ołówka i niszczarki. Albo z niczego, mamy świetną pamięć. Tajemnica adwokacka jest najważniejsza, wiemy o tym i dbamy o nią. Specyfika zawodu, a także wzgląd na konieczność utrzymywania gwarancji pozwalających na pełne zaufanie Klienta do adwokata, wymagają zachowania tajemnicy adwokackiej.

 

 

Z poważaniem

Marcin Doliasz

Adwokat

 

 

Free business joomla templates